Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Unatkoztam és játszottam a...

Unatkoztam és játszottam a nutellás üveggel. Tiszta lila az állam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
az üveget rátettem a számra és elkezdtem szívni, az üveg meg szorítani. és annyira megszorított, hogy most tiszta lila a szám, az állam és az állam alatti rész is.mit csináljak vele?mivel kenjem be? (ne értsétek félre a játszottam szót:D)

2014. jan. 5. 00:41
 1/4 anonim válasza:
olyan már velem is előfordult csak én pohárral csináltam x'DDDD de ám nyugi, magától el fog múlni :)
2014. jan. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a holnapi sulikezdésre esélytelen, hogy elmúlik, igaz?:(
2014. jan. 5. 15:16
 3/4 anonim válasza:
nemtudom.. ez attól is függ, hogy milyen erősen lett kiszívva.. de nagy valószínűséggel nem fog teljesen elmúlni holnapra..:/ de próbáld hűteni (vizes zsepi, jégkocka..) mert az is segít neki minimálisan :)
2014. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
baromira kiszívta, tényleg, mintha szakállam kezdene nőni lol. és köszönöm a válaszokat(:
2014. jan. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!