Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor álmodok vagy ébren...

Ilyenkor álmodok vagy ébren vagyok?

Figyelt kérdés
Mikor lefekszem aludni gondolkodok.De mostanában úgy érzem mintha egész éjjel gondolkodnák.Utána néha álmos vagyok néha nem.Most ezt álmodom,hogy ébren vagyok és gondolkodok vagy egész éjjel nem alszok?Valaki átélt már ilyet?

2014. jan. 8. 19:54
 1/2 anonim válasza:
Ez ilyen félig alszol félig nem. Nem iszol sok kávét vagy valami? Mert lehet ez a baj. De egyébként ha szándékosan elő tudod idézni ezt az állapotot, tanórán ha nem írtok hanem beszél a tanár idézd elő ezt az állapotot és jobban megmarad az anyag :D Én is szoktam ezt csinálni. Ha nem bírsz továbbra sem aludni sportolj vagy csinálj valami fárasztót.
2014. jan. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézz utána a tudatos álmodásnak, és figyelj oda a normális alvásra, a kávéra, mikor mennyit eszel, és tanuld meg, hogy nem "-nák", hanem gondolkodnÉk!
2014. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!