Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok. Sokszor...

29 hetes vagyok. Sokszor álmodok rosszat a babával, olyat is, hogy meghal. Ilyenkor nagyon rossz érzésem támad. Voltak másnak is rémálmai a terhessége alatt?

Figyelt kérdés
2009. jún. 30. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltak. És már 8 hós a fiam, de még mindig vannak rémálmaim, hogy valami baj történik vele. Szerintem ez soha nem fog elmúlni. Bár most már csak kb. havonta egyszer álmodok ilyesmit. Az álmaidban a félelmeidet jeleníted meg. És a picúr már most túlságosan fontos, túl értékes a számodra ahhoz, hogy félj az elvesztésétől. Szerintem ez normális.
2009. jún. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem is előfordult , hogy rosszat álmodtam de nem a picivel kapcsolatban.Vele inkább azt álmodtam , hogy kisfiú miközben lányom lesz.Hamarabb született meg és tudtam szoptatni.Félek, hogy az ellenkezője fog történni,nem fogom tudni szoptatni pedig nagyon szeretném.Elvileg az álmoknak mindíg az ellenkezője történik meg.Ne aggógj és nyugodj meg.Egyszer volt egy nagyon felkavaró álmom egy rokonnal történt egy borzasztó baleset még sírtam is és nem bírtam elaludni utána és nagyon féltem.Boldog babavárást.Nyugi nem lesz semmi baj.30 hetes km.
2009. jún. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Ne aggódj, nem lesz semmi baj. Ilyenkor mindenkiben van egy fajta rossz érzés, aggodalom, hogy minden rendben legyen. De ne félj, minden oké lesz és neked lesz a világon a legédesebb babád :)

Minden jót! Szép babavásást!

37+5 hetes kismama

2009. jún. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak rémálmaim a picikénkkel kapcsolatban, de biztos majdnem minden kismama álmodik ilyeneket, hiszen tele vagyunk félelemmel. Én mindíg elmesélem a páromnak, és ő mindíg megnyugtat hogy nem lesz semmi baj, és alszunk tovább. Szerintem próbálj meg nem túl sokat aggódni! Sok boldogságot! 31 hetes kismama
2009. jún. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is van néha rémálmom, de szerencsére nem a babával. Én inkább a szüléssel kapcsolatban szoktam rosszakat álmodni, pl múltkor sírtam álmomban, mert megcsászároztak, miközben természetes úton akartam szülni. Sírva kérdeztem a dokit, hogy miért lett császár, erre mondta, hogy ja, én úgy emlékeztem, hogy maga direkt kérte, hogy császár legyen. Utána sírtam neki, hogy én ilyet nem kértem...:( A múltkor pedig saját magamat láttam, egy autóbaleset után...jajjj, hagyjuk is!

Pozitív dolgokra gondolj lefekvés előtt (és persze napközben is) Én is ezt teszem :)

Üdv: 36 hetes pocis

2009. jún. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem a terhesség elején voltak nagyon rossz álmaim, nem tudtam szoptatni, elfelejtettem megetetni, nem tudtam felkelni hozzá és hasonlók. Nagyon rossz volt, a páromnak mindig elmeséltem, és megnyugtatott, hogy nem lesz ilyen gond.

Azóta nem nagyon álmodtam ilyeneket, viszont a múlt éjszaka nagyon rosszat álmodtam. Fel is ébredtem, sajnos a párom éjszakás volt, így nem tudott megnyugtatni. De beszéltem az én kis pocaklakómmal és visszajelzett, hogy minden rendben. :))

27+4 hetes kismami

2009. jún. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!