Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Eltörpülök a gyönyörű gazdag...

Eltörpülök a gyönyörű gazdag csajok mellett. Akik olyanok mint a barbi babák. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
én sem vagyok csúnya sőt elég szépnek tartanak de egyszerűen nem tudom hasznàlni a szépségemet.fel se vehetem a harcot ezekkel a csajokkal mert ha tetszik egy helyes pasi akkor ezek râtapadnak és kinek kellene egy àtlagosnak.mondhatò csaj amikor több tucat szép pofijù barbi baba lemzseg körülötte!
2014. jan. 16. 01:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Légy olyan amilyen vagy, add önmagadat és mindezt magabiztossággal. Lesz olyan fiú aki önmagadért fog szeretni, és nem a cicababák jönnek be neki. Én például nem tudnám elképzelni az életemet egy ilyen "barbi baba" mellett, az én leendő párom legyen okos, és természetéből adódóan szép. A pénze pedig nem számít nálam. 23F
2014. jan. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
sz.d le! látatlanban megmondom hogy nagyobb egyéniség vagy mint egy tucat azokból! bízz magadban, élj és ne foglalkozz a látszattal. ők is csak annak dőlnek be
2014. jan. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!