Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? KÉRLEK SEGÍTSET...

Mit csináljak? KÉRLEK SEGÍTSETEK! Nem tudok odafigyelni az órákon, nem arra koncentrálók amire, azért mert félek. Ha elolvassátok megtudjázok.

Figyelt kérdés
11 vagyok és minden nap idegeskedem egy bizonyos személy miatt. Összeveszett velem ahogy szokta. De azért veszett velem össze mert én elméletileg csúnyát írtam neki Stardoll-on és facebook-on, pedig én nem van is bizonyitékom. De az a fontos h ő mindig hazudik jó én eltürtem, mert szerettem. De tudom mindenki azt mondja h ne barátkozzak vele, de ő tud rólam titkokat, visszatudnék én vágni meg minden de nem egyszer fordult már elő h elmondott egy-két titkomat és azóta nem bizok benne. És már fontolgatom h elmegyek egy másik iskolába de csak egyetlen egy ember miatt.
2014. jan. 16. 19:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáljátok megbeszélni nyugodtan, és őszintén:) Emiatt nem kell iskolát váltani egyikőtöknek sem, az órán meg figyelj a tanárra és gondolkozz:)
2014. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!