Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változtassak magamon?...

Hogyan változtassak magamon? (kissé hosszú, de remélem elolvassátok)

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok... Magas és vékony... Az arcom nem éppen férfias, de nem is lányos, de nem férfias :D Vékony és gyenge vagyok ez ellen most kezdtem el sportolni majd vmikor (talán) meglesz az eredménye... Na de az 'aranyo' 'lányo' mindegy h hívjuk arcon h lehet változtatni?

Na meg a másik h akik megismernek azok bírnak, lehet h nagyképűen hangzik de tényleg így van h akik tényleg ismernek o.társak,barátok azok bírnak, de akik nem azok b.zinak néznek... Holott nem járok úgy, nem viselkedek úgy, csak vhogy ez a benyomásuk... Az tény h nincs erős férfias kisugárzásom de azért nem vagyok nőies se... Ezen h változtassak? Menjek én is úgy mint a 2ajtós szekrények?! Dülöngéljek jobbra-balra és lökjek fel mindnekit vagy mi? Most mondhatnátok h ne törődjek vele, de nem olyan egyszerű nekem... Megyek végig a folyosón (suli) és ha vmiért rámnéznek és mondd vmit a másiknak akkor egyből kombinálok h biztos rólam van szó... Emiatt nem az h ki sem merek menni, de próbálok minnél kevesebbet a suliba járni... Tudom nem normális... Amúgy a suliba senkitől nem hallottam vissza h beszólt volna vagy a hátam mögött súgtak volna, szóvla nemtudom mire fel van ez velem... Igazából nemtudom milyen válaszokat várok, de örülnék ha vmit hozzászólnátok... De ezenkívül egy nagyon vidám fiú vagyok :DDD


2011. jan. 3. 19:00
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs ha van benne helyesírási hiba... És hát igen eléggé érdekes gondjaim vannak, de amúgy külsőleg nem látszik semmi probléma, csak itt belül :/ :D
2011. jan. 3. 19:02
 2/5 Snowpehely ***** válasza:

Hat, en lany vagyok, nem igazan ertek a fiuk gondjaihoz. :) Kivulrol sosem lattam, hogy ez titeket zavar, a lanyos kulso, foleg, hogy manapsaag, ugyebar a lanyos arcu fiukert vannak oda a "csajok".(hogy ne ismetelgessem a szot...)

Kezdetnek jo a sport, konditerem stb. A lanyos kulso ellen...osziten szolva nem tudom, mit lehetne tenni. Talan ha szakallat novesztenel(kicsit, persze :D) Semmikeppen ne valtoztass a viselkedeseden "szekreny" iranyba! Probalj meg...igazan fiusan oltozni, legy picit lazabb, es ne tekerj salat a nyakadra, ne viselj rozsaszin polot, csonadragot, ilyesmik.


En ismerek hozzad hasonlo magas, nyulank, lanyos arcu fiukat(latasbol), de en meg sosem gondoltam volna erre...Foleg, ha sportolsz, kiaakul egy mozgas, ami eleg...fius. Szemelyszerint azt mondanam:ne torodj azokkal, akik...melegnek neznek, mert azok vagy azt hiszik magukrol, hogy a ferfiassag megtestesitoi(ha fiuk..), vagy legjobb vedekezesnek a tamadast valasztjak, ha erted, mire gondolok. A lanyokkal ne torodj,mostansag tenyleg a lanyos fiukra buknak sokan...


Sok sikert a "ferfiasodashoz"! :):P

2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni. Fogadj fel egy személyi edzőt. Majd az megmutatja neked, hogy légy férfias :) Mert hogy ez a gondod, nincs benne példaképed. Majd így lesz. És senki nem fog b.zinak nézni.
2011. jan. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek,csak bennük bízol a legjobban,nem?
2011. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, megfogadom! :D


Szüleimmel ilyenekről nem 'szeretek' beszélni :/


Sportolni, gyúrni most kezdtem el :D


Nemhordok se csőgatyát se sálat se olyanokat ami olyan lenne, férfiasan öltözködök, mármint igaz nem csupa feketébe de rózsaszín, rikító cuccaim nincsenek...


Szakállra énis gondoltam, csak ott pont nem nő szőr xD hülyén hangzik de főleg a bajszomnál van, azt meg nem akarok...


Gondoltam arra h belszelézem, a hajam mert lehet h jobban na de, akkor meg mégtöbbet szólnának be... Hehh a másik furcsaság meg h lehet a suli 95%-a (osztályomon kívül) észre se vesz, lehet h cska mindent túlkombinálok :/

2011. jan. 4. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!