Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hozzájuthat a rendőrség a...

Hozzájuthat a rendőrség a gépen levő adatokhoz, ha egy később kiderült, tiltott oldalra tévedtem fel?

Figyelt kérdés
Krasznai Tünde egyik videójára voltam kiváncsi, de az oldalt kinyitva egy új lap került elő, ami azt írta, hogy 25 ezer forintra lettem büntetve, mert megnyitottam ezt az oldalt és egy hetem van rá, hogy befizessem. Na meg, hogy lefoglalt a rendőrség minden adatot a gépről. Van ennek valóságalapja? Semmi előzménye nem volt annak, hogy azt az oldalt tilos megnyitni, csak annyi volt a kérdés, hogy elmúltam-e 18...? Kösz a véleményeket! Komolytalan válaszok nem fárasszanak légyszi'!

2014. jan. 17. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Dehogy lettél megbüntetve. :)

Ne törődj az egésszel!

2014. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez egy vírus szerűség, én is találkoztam már vele. Kamu.
2014. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, melyik, milyen oldal volt az, de a rendőrség nem hiszem, hogy fenyegetne. Ők kimennek razziaszerűen, 4-5 autóval, ha kell, akkor szirénázva, villogózva, és lecsapnak... Nem jelentik be, főleg nem kérnek rá engedélyt és legfőképp nem így... :)
2014. jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

vírus

keress rá a googleban, hogy rendőrségi vírus, ott a megoldás az irtásra

egyébként a számtech rovatban 10 perce is volt egy ilyen kérdés, tehát itt sem árt körülnézni

2014. jan. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Te is beleestél: [link]
2014. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki válaszát! Nagy-nagy ölelés! :3
2014. jan. 17. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!