Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ki a jó aupair...

Szerintetek ki a jó aupair (gyerekfelvigyázó)?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 13:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az aki tud a gyerekekkel bánni, aki összhangban tud lenni velük.
2014. jan. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen, türelmes, de ugyan akkor tudja fegyelmezni őket. Ha eddig csak 10 méterről láttál gyereket akkor NE!!! Én úgy mertem bevállalni, hogy van 2 hugom ugyan nem éltem velük, de jól kijöttünk, amikor ott voltam, 4!!!! fiatalabb unokatesómra vigyáztam rendszeresen (jó a legnagyobb 12-15 volt amikor ezt csináltam, de legtöbbször ő gerjesztette a feszültséget) a három kicsi meg 6, 4, 2 az unokatesót (engem) hívtak a szülők nem a mamákat ;) Én így mertem bevállalni, minden család elvárja, hogy legyen tapasztalatod általában au-pair tapasztalatot várnak az újoncoknak nehezebb a helyzetük.
2014. jan. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

az első hozzászólóval egyetértek.


A másodikkal nem(tudom,nem is kell) .Csak tapasztalatból mondom...ha nincs benne tapasztalatod úgy is el lehet indulni,mert aki nem nagyon akar fizetni 70 fontnál többet annak tapasztalatlan "jut".És nem mindenki akar.Ez egy olyan munka amit nem szabad az elsőnél feladni.Ha az nem jön össze,jön a 2. a 3...stb.


Vágj bele! ;)

2014. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!