Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjún ha meg kérdezik...

Állásinterjún ha meg kérdezik mik a negatív tulajdonságaim, akkor mit mondjon rá az ember?

Figyelt kérdés

Pozitív tulajdonságokat tudtam összeszedni, de fogalmam sincs, hogy milyen negatív tulajdonságokat mondhatnék úgy hogy az pozitívként hasson...

Betanított munkáról lenne szó, szóval nem diplomát igényelő állás, de valószínűnek tartom, hogy meg fogják kérdezni.



2014. jan. 21. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami olyat mondj, ami semmiképp sem szükséges a munkához. Pl. nem vagy túl kreatív.
2014. jan. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

- Álszerényen ki lehet fordítani a kérdést. Pl.: "Túl sokat dolgozok."


- Az okosok azt szokták mondani, hogy úgy kell erre válaszolni, hogy a hiányosságodból is erényt tudj kovácsolni. Pl.: "Nem vagyok jó csapatjátékos, ezért korábban több csoportos munkaterápián vettem részt."

2014. jan. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

- Kedves Béla, mik a negatív tulajdonságai?


- Nehezen viselem az ostoba kérdéseket. Most is kezdek bepöccenni.

2014. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Privát életből vegyél példát, pl utálok mosogatni, de megcsinálom, mert hát meg kell.
2014. jan. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!