Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretném, ha valaki segítene...

Szeretném, ha valaki segítene nekem, aki olvasta a Titok című könyvet, hogy pozitívan gondolkozhassak és elűzzem a negatív gondolataim. Van itt ilyen pozitívan gondolkodó ember?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Ha valaki tudna nekem segíteni, szeretném ha írna nekem, és szeretnék vele msn-en beszélgetni, vagy e-mailen vagy akárhogy ahogyan lehetséges. :)
2010. jan. 2. 17:53
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Itt vagyok!
2010. jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%

Én pozitív gondolkodású ember vagyok! Minden rosszban látom a jót. És ez így helyes :)

Mindennek a lényege, hogy nem szabad engedd, hogy a rossz gondolatok felvegyék feletted az uralmat. Ellent kell állj minden negatív gondolatnak. Ha vmi negatív dolog történik veled, akkor is lásd meg benne a pozitívat! Nem olyan nehéz, csak az első lépések :)

Tűzz ki magadnak célokat, eleinte kisebbeket, néhány sikerélmény után jól fogod érezni magad. Ne tedd magasra a mércét, mindent csak lassanként, aztán majd idővel egyre feljebb teheted :)

Sok sikert!

2010. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
81%

"Ha azt tartod, hogy elveszett vagy, akkor el is vesztél. Ha azt hiszed, hogy nem mered megtenni, akkor nem is mered majd megtenni. Ha nyerni szeretnél, de úgy véled, nem tudsz nyerni, majdnem lehetetlen, hogy sikerüljön. Ha azt tartod, hogy veszíteni fogsz, veszítettél. Mert odakinn a világban látni fogod, hogy a siker az ember akaratával kezdődik."

(Erről szól a könyv és a film is :) Az van, amit te akarsz! Csak egy kis agykontroll :) )

2010. jan. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Remote4911 válasza:
46%
Abszolut! És erre mostmár gép is van, szenzációs magyar találmány a pozitiv megerősítéshez: [link]
2011. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!