Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy ember életére lehet...

Egy ember életére lehet negatív hatással, ha sok szép filmet néz?

Figyelt kérdés
Hát nem is tudom hogyan kezdjem én szeretem a jó filmeket,pl a vígjátékokat vagy animációs filmeket,romantikus,stb...,és én nagyon át élem a filmeket fiú létemre,ha jó történik a filmben örülök,ha rossz vagy szomorú akkor el is tudom sírni magam vagy szorul a szívem,meg ilyenek.Na most ha sok ilyen filmet néz az ember ugye a filmekben minden szép és jó,pl boldogok az emberek,mindig sikeresek lesznek,a régi párok akik külön vannak össze jönnek,a szegények a végén sikeresek lesznek meg még sorolhatnám,és szerintem mások is érzik így mint én hogy mikor sok ilyen szép és jó filmet néznek,a saját életemet a valóságban egy elcseszett szarnak érzem. ("valóság")
2012. szept. 16. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is elcseszettnek érzem az életem a filmekhez képest. De van egy ötletem: láthatólag nagyon bírod a filmeket, mehetnél esetleg Filmművészetire, lehetnél filmkritikus etc :D
2012. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudnám olyan profi szemmel nézni a filmeket mint egy kritikus mert pl néztem most egy filmet a Mr. Popper pingvinjei-t és olvastam utánna volt aki gagyinak titulálta volt aki 10/5 öt adott rá,hát nekem 10/10 az a film,de más filmekkel is így vagyok volt amit nagyon lehordtak nekem nagyon tetszett
2012. szept. 16. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!