Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Születésszabályozás nem...

Születésszabályozás nem kellene a Földön? Szerintem igenis kell.

Figyelt kérdés
Ennyi embert nem bír el a föld, hogy ennyien szennyezik, nem tudja élelmiszerrel, vízzel stb. ellátni, sokkal silányabbat eszünk mint régebben. Láttam egy filmet és elmesélte, hogy milyen lesz 2055 re a világ. Hát nem sok jó fog történni mert a környezetre senki sem figyel és amit 1970-80 ban okoztak a gyárak, repülők, autók, stb. az fog visszacsapni 2055 kor, amit most művelünk az meg még rosszabb és mi lesz 2080-90 ben?
2009. dec. 3. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ebből nem azt szűröm le, hogy születésszabályozás kellene, hanem inkább a környezetszennyezést mérsékelhetnénk... persze lehet, hogy csak én vagyok ilyen csodabogár...
2009. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
na hajrá, ne szülj/csinálj gyereket, megkíméled pár szenzációtól a világot! ha te nem kezded el, senki se fogja!
2009. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem is kellene születés szabályozás

off : mi annak a filmnek a címe?

2009. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért vagy benne olyan biztos hogy 2055-ben még állni fog ez a világ??:)
2009. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hülyeség kora a film, és én nem is fogok szülni max. 2 gyereket, nem életem végéig amíg csak tudok.. Max. 3 gyerek elég ebbe a világba. Amúgy a szélturbinákat is akartak pl. Nagy Britanniába csak ellenezték mert akkor rossz lenne a kilátás meg hangos...
2009. dec. 3. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha elszaporodunk akkor vagy háború lesz és úgy fog az ember ritkulni, vagy vegyi támadás vagy betegség viszi el az embereket majd mikor már nem lesz mit kinyernünk a Földből (olaj!, víz, stb...)
2009. dec. 3. 17:53
 7/8 anonim ***** válasza:
meg ha a pár gyermeke súlyos nem egészséges dolgot örökölhet a szüleitől, akkor is szabályozni kellene a dolgot. ( állitólag vannak olyan betegségek amik akkor örökölhetők ha mindkét szülő hordozója. ha csak egyik akkor nincs baj)
2009. dec. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden problémát ott kell megoldani, ahol keletkezik. Nekünk az energiával kellene takarékoskodnunk, csökkentenünk a szennyezésünket. Ahol nagy a népszaporulat, ott kellene születésszabályozás. A probléma csak az, hogy a kulturális hagyományok miatt nem sikerült megértetni, hogy nem jó, ha nagyon sok a gyerek. Még Kínában sem kezelik jól a dolgot.
2009. dec. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!