Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Angolul valaki elmagyarázná a...

Angolul valaki elmagyarázná a feltételes modot gondolok itt az IF re Would COuld MIght ezeket mikor hogyan kell használni ifnél pedig arra gondolok hogy ugye az igét multidöbe szokták rakni utána ezt hogyan kell és minden esetben igy kell?

Figyelt kérdés

tehát krlek aki tudja részletesne irja már le nekem és magyarázza el ezek a feltételes dolgokat jelen jövö és mult idöbe is

külföldön élek es sehol nem találtam olyan oldalt ahol részletesen le lenne irva és elmagyaraázva vagy ha igen akkor nem irják le pl mikor kell mutidöbe rakni és melyik igénél hogy milyen sorrendbe ugyhogy kérlek aki tud segiteni irja le nekem ezeket részletesen

would if could might stb



2014. jan. 21. 22:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!