Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mekkora kezdőtőkével érdemes...

Mekkora kezdőtőkével érdemes ma nekivágni Angliának, ha ott szeretnék dolgozni? Középfokú végzettség és nyelvtudás (megértetem magam, folyamatos kommunikációval és megértem, amit mondanak)

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Kb. félmillió forinttal, ha azonnal el tudsz helyezkedni.

Mi kerül ennyibe:

- papírok intézése, fordíttatás,

- kiutazás költsége (nem árt, ha a visszaútra is van pénzed)

- szállás költsége: sokkal drágább, mint itt, még akkor is, ha sokadmagaddal vesztek ki albérletet

- étkezés költsége

- ottani helyi közlekedés költsége - szintén drága

- étkezés költsége

Tehát nem olcsó mulatság.

2013. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az kicsit nem sok? Gyakorlatilag annyi pénz kéne -ezek szerint-, hogy ha lenne annyim, nem kéne kimenjek dolgozni!
2013. szept. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Én is kb 1200-1500 font környékén gondolkodom!
2013. szept. 11. 15:11
 4/7 anonim válasza:
Gondolom a kérdező is és válaszoló is ezt úgy érti, hogy kimész, aztán ott elkezded keresni a munkát, míg nagy nehezen találsz egyet. Ezt kérlek, erősítsétek meg.
2013. szept. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Így van! Évek óta próbálok itthon közvetítő által kijutni, nem sikerült. Mindig ott lyukadunk ki, hogy fizessek ennyit, meg annyit, anyjuk faszát, azt! Egy csomó ismerősöm a nulláról kezdte kint és összejött neki. Én is úgy akarok, hogy kimegyek és kint próbálok melót keresni.
2013. szept. 14. 12:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Legalsó hangon félmillió, de inkább másfél.
2014. jan. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jól is teszed, ha nem fizetsz senkinek sem a "segítségért". A legtöbb ember azért fizetget a 20 perces "segítségekért" kemény száz fontokat, mert nem beszéli a nyelvet. Kérdem én, idehaza mennyibe kerül bemenned a bank ajtaján és nyitni egy számlát? Vagy bemenni az adóhivatalba és igényelni egy adókártyát? Na, odakint is ugyanannyiba kerül. Csak ne légy rest. Ha magad intézed a dolgaidat, akkor csak a kaucióra, lakcímigazolásra és a lakhatásra, illetve a kajádra kell költened. Hozzátenném, minél jobb az angolod, annál hamarabb kapsz munkát, ezáltal annál kevesebb pénzbe kerül az indulás. Én 600 Fonttal mentem ki. Persze volt mégegyszer ennyi a hazai bankkártyámon, ami a vésztartalék volt. Illetve megvettem előre a hazaútra a repjegyet (előre gondolkodva, a legrosszabbra számítva, 15 Fontért), arra az esetre, ha beütne a gebasz. Így nem került itthoni szinten sem sokba :)a kalandom. 1 évet voltam kint, hamar megtérült. Jövőre megint megyek, asszem. Ezúttal még jobb angollal, még jobban felkészülve.
2015. jún. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!