Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok ezekről a kamionos...

Mit tudtok ezekről a kamionos cégekről? :Catone kft, Hunland, Pemika trans, Szaki trans, Agrosped, BHS trans. És még a Karap trans ha üzemel még.

Figyelt kérdés
Fizetés,vezetési idők stb

2014. jan. 24. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
A Karap már nem létezik tudtommal. A Hunlandnál egy fél évet töltöttem még 2007 - ben. Kalandnak jó, mert egzotikus országokba is járnak, de nagyon munkás, abban az időben semmit nem tartottunk be. 42 óra vezetés négykézben, több napig kártya nélkül vezetés és hasonlók. Érdemes inkább külföldön körülnézni, mert ott legalább annyit meg lehet keresni, mint pl. a Hunlandnál, mert igaz, hogy összejött 500 - 600 ezer havonta, de taknyunk - nyálunk összefolyt, annyit dolgoztunk. De azt hallottam ma már jobban betartják a dolgokat, de olyan 400 - nál megáll a zseton. Annyiért meg ki fog dögözni?
2014. febr. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem!! A Hunlandról hallottam ezeket, de hallottam mást is..Most is kint vagyok de gondolkoztam, hogy ha esetleg vissza jönnék csak hűtő vagy élőállat és ezek a cégek jutottak eszembe gondoltam megkérdem.(de azt azért hozzá teszem, hogy kint se kolbászból van a kerítés) de még mindig sokkal jobb

Köszi a válaszod!

2014. febr. 7. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!