Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem hagynak békén a fiú...

Nem hagynak békén a fiú osztálytársaim. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Fiú osztályba járok és én vagyok egyedül lány,nem volt semmi bajom velük mig nem kezdték el körülöttem a sz*rt keverni.Hogy én ezzel meg azzal járok, én ezt meg azt. sz*ptam le aminek az igazság alapja 0... Év elején nem volt semmi bajom velük és nekik sem velem..De kezd eldurvulni a helyzet...Tanárok elött is le akarnak égetni a kitalált pletykájukkal...Rosszabb egy két srác mint a lányok... Mit tegyek vagy miért teszik ezt velem?
2014. jan. 26. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Menny at masik iskolaba! Mast nem lehet csinalni!
2014. jan. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne tégy semmit, csak azt, hogy közömbösen viselkedsz a leginkább szemtelenekkel. A viselkedésük oka, hogy jelenléted felizgatja őket és korukból adódóan nem tudnak mit kezdeni a tudat alatti izgatottságukkal, ezért mindenféle hülyeséget találnak ki, egymás előtt is fel akarnak vágni, bennfentesnek akarnak tűnni, szóval éretlen kis hülyék....
2014. jan. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok masik iskolaba menni es nem akarok ujra beilleszedni meg akkor masik megyebe kene mennem a szakmam miatt mert ezt a szakmat csak az en.sulimba lehet tanulni..De mire jo ez nekik?
2014. jan. 26. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen szakma? Esetleg szolj az igazgatonak!
2014. jan. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom elmondani a szakmát mert akkor lehet lebukok valaki elött,hogy ki vagyok.. És az igazgató mit kezdene ezzel?
2014. jan. 26. 16:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Tallan beszelne a fiuk fejevel!
2014. jan. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy pontosan nem tudom ki tereszti a pletykat sak az osztalybol egy ket fiu ezzel leget,hiaba nem igaz akkor is megalazo... Hat nem tudom. :/
2014. jan. 26. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!