Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért csak ennyi pénz van a...

Miért csak ennyi pénz van a telefonomon?

Figyelt kérdés

Most voltam feltöltetni, 3500 Ft-al.Jó, ez meg is történt, kaptam az sms-t, hogy feltöltötték,úl egyenleg:3505Ft(volt még rajta 5 Ft)Aztán nézem, hogy mennyi is van rajta...(*120# hívógomb)Aztán csakl 3135 Ft van rajta.Miért van ez???Előző fletöltésnél is ezt csinálta, csak gondoltam valami hiba lehet, amit majd helyreállítanak.Veolt T-percem régen, de már lemondtam, h ez számít valamit.

T-mobilos vagyok.


2009. dec. 5. 11:27
 1/3 anonim ***** válasza:
nnem tudom viszont én is ugyanezt tapasztaltam már többször is
2009. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vannak különböző formái annak h mennyit fizetsz egy perc hívásért van aki simán fizet 33 Ft-ot de van aki mondjuk csak 27 Ft-ot fizet mert minden hónapban levon neki a T-mobile 400 FT-ot (nem pont ezek a számok az igaazk csak úgy kb)
2009. dec. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2009. dec. 19. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!