Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki lefordítaná nekem ezt...

Valaki lefordítaná nekem ezt a szöveget?

Figyelt kérdés

Az a gond hogy kaptam egy angol szöveget,de én nem beszélem az angol nyelvet csak németül tudok. Valaki letudná nekem fordítani?


Dear Sir,


Recently you have posted a photo of Ikarus 55 from Russia (on 31.01.2014). Probably you know the owner of this bus. We are looking to buy it. Probably you know other Ikarus 55 offers for sale in Russia and EU.

Would be grateful for you help.


Regards,

xy


Előre is nagyon köszönöm!



2014. febr. 2. 12:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Kedves Uram,

Ön a napokban közzétett egy Ikarusz 55-ös fényképet Oroszországból. (dátum) Ön valószinüleg ismeri a tulajdonosát. Mi meg szeretnénk venni. Ön valószinüleg tud más Ikarusz 55-os ajánlatokról is Oroszországban és az EU-ban.

Nagyraértekelnénk segitségét.


A Valaszoló megjegyzése: ez az angol szöveg sem a királynő angolságával fogalmazódott...

2014. febr. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2014. febr. 5. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!