Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen iskolát kell ahhoz...

Milyen iskolát kell ahhoz elvégezni, hogy légiutas kísérő lehess?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre fogok érettségizni, és még nem döntöttem el hogy pontosan mivel szeretnék foglalkozni. Azt tudom, hogy ehhez a pályához a nyelvtudás alapfeltétel és 100%osan egészségesnek kell lenni, de ezenkívül még milyen adottságok szükségesek?? Milyen iskola elvégzése célszerű?
2014. febr. 3. 20:06
 1/1 anonim válasza:
Hát nem szükséges nagyon iskola de célszerűbb turisztikai vagy valami vendéglátási suli.a cég fog kiképezni ahova jelentkezel.Egy orvosi és egy légiutaskisérői képzést kapsz vagy esetleg nyelvi tanfolyam de az nem mindenhol.hàt szükséges az erő az állóképesség a türelem a kitartás és szeretni kell!! Én is az akarok lenni. Sokat olvastam és tóbb légiutaskisérővel beszéltem.Mindenesetre a Ryanairt nem ajánlom.Jaa és bátor meg jó feladatmegoldó valamint alkalmazkodnod kell és a jó csapatszellem is fontos!!!
2014. máj. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!