Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jogosan sertődtem meg ezen?

Jogosan sertődtem meg ezen?

Figyelt kérdés

Tegnap a barátnőm át jött hozzám hogy kiöntse a szìvét,erre egy viccesnek hitt mondatban közölte hogy duci vagyok csak csúnyábban.Erre röhögött egy jót rajta.Nem is az hogy megsértődtem csak rosszul esett.1 az hogy ha barátnő akkor nem kéne ilyet mondania. 2 meg hogy én segítettem neki a problémájában akkor legalább megköszönhetné nem pedig ilyet mondani..

Szerintetek csak én reagálom túl? Eléggé idegesít hogy ilyet mondott mert én nem adtam rá okot hogy azt mondja dagadt..



2014. febr. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kiöntötte a szívét gyanítom nem volt jó kedvébe !? Csak felvidította magát igaz furcsa módon!
2014. febr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem volt ideges,szomorú se nagyon, bántotta egy dolog és azt mondta el.De közben ciki helyzet is volt mert a nővérem barátai is ott voltak és amikor kiértünk a konyhába akkor mondta ezt és hallották.Nekem ez pedig kicsit ciki volt mert még senki nem mondott ilyet neke.
2014. febr. 4. 22:41
 3/4 anonim válasza:
megértem hogy megsértődtél, de tedd túl magad rajta, biztos nem bántásnak szánta :) szerintem beszéljétek meg!
2014. febr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ma megpróbáltam megbeszélni de ismét csak ki viccelt ...
2014. febr. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!