Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jogosan sértődtem meg vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődtem meg vagy túlreagáltam? Hogy feltételezhet rólam ilyesmit?

Figyelt kérdés
Szóval a történet a következő: Lassan 5 éve vagyunk együtt. Általában megszakítással védekezünk, soha nem volt vele gond. Régen szedtem fogamzásgátlót, de azt is megszakítással alkalmaztuk, így inkább váltottunk Pharmatex + megszakításra. Zárójelben jegyezném meg, hogy nem, nem az utolsó pillanatban "kikapom" módszer, hanem, hogy máshogy fejezzük be... Szóval így annyira minimális az esély bármire is, hogy nem mindig használok tablettát. De ez már évek óta így megy. Ez eddig nem volt gond, sőt, sokszor ő mondta, hogy ne rakjam be, nem várja ki a hatóidőt. De lényegtelen is, kérdésem nem erre irányul. Hanem, hogy nemrég költöztünk össze, gyerekről szó sem lehet és ezzel mindketten tisztában is vagyunk. Tegnap mégis úgy alakult, hogy rám mászott, majd azt mondta rakjak be tablettát. Mondtam, hogy hagyjuk azt most. Erre azt vágta a fejemhez, gyanús vagyok én neki, anélkül nem szexel velem és jó éjszakát akkor inkább. Hozzáteszem, előző este pont neki nem volt ez probléma. És nem fér a fejembe, hogy feltételezhet rólam ilyet, hogy én direkt nem? Hogy jut az eszébe? 5 év kapcsolat után ennyire nem bízna bennem? Hogy én esetleg direkt arra megyek, hogy jól megszívjuk a dolgot és magamhoz láncolhassam? Vagy mit is gondolhatott? Nem a módszerekről kérek véleményt, hanem a kérdésemre választ. Nem vagyok már tizenévesek, így nem vagyok a kioktatásra kíváncsi. Hogy ha van egy komoly 5 éves kapcsolat, nem gáz egy kicsit, hogy a férfinek akár csak meg is fordul a fejében ilyesmi? (28L/30F)
2014. jan. 16. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Sokat csesztetted eljegyzéssel?
2014. jan. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
de, gáz.
2014. jan. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem kérted, de erre csak egyet lehet írni: NEM VAGY NORMÁLIS, hogy annak ellenére is, hogy nem jöhet szóba a gyerek, ilyen nulla módszerrel védekezel!


A pasi meg: az égvilágon semmi joga beszólni! Bármikor becsúszhat egy csemete, hisz nem tesztek megfelelően ellene! Ezzel neki is tisztában kellene lennie, de 1) vagy nincs; 2) vagy úgy van vele, hogy úgyis lelép és nem érdekli,

DE az hogy máris rád mutogat, amikor az ő farka nélkül nehezen lehetnél terhes, enyhén szólva is kőbarom dolog.

2014. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem, házasságról sincs szó. És nem is akar egyikünk se mostanában. Ezt ő is tudja rólam. 5 év az 5 év ugyan, de most kezdjük a közös életet, házasság és gyerek majd talán pár év múlva. Talán.
2014. jan. 16. 13:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt igaza van a párodnak, a megszakítás nem a legjobb módszer. Eddig bevált, szerencsétek volt, de nem biztos, hogy ezután is az lesz. Jobb lenne, ha mindig használnátok a tablettát, ha még nem akartok babát. Lehet, hogy a párod még csak most gondolkozott el ezen komolyabban.


Másrészt ezt nem így kellett volna közölnie, meg gyanúsítgatnia, mondhatta volna, hogy igaz, hogy eddig nem mindig figyeltetek oda erre, de ő a teljes biztonság kedvéért szeretné, ha mindig lenne tabletta.

2014. jan. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát ezek után az életbe többet nem lesz tabletta nélkül, az tuti. Én is tudom, hogy nem a legbiztonságosabb módszer a megszakítás. Szerencsére eddig bejött, odafigyeléssel azért tényleg minimálisra lehet csökkenteni az esélyt. Pontosabban ő jött mindig ezzel, hogy ő mennyire biztos magában, és kizárt, hogy így teherbe essek. De kész, itt vége. Jobb is így. De ez a tegnapi dolog... Hát ezen azért kiakadtam. Utolsó válaszoló! Igen, én is pont így gondolom. Mondhatta volna, hogy hát mi lenne, ha ezentúl biztosabbra mennénk vagy hasonló. De ez, hogy gyanús vagyok én neki és inkább akkor aludjunk ha nem rakok be tablettát. Szó szerint meggyanúsított vele, hogy én szeretnék véletlenül teherbe esni. Nagyon rosszul esett és kikérem magamnak. Ma amikor felhoztam a témát, ő teljesen másképp "emlékezett", próbálta menteni a menthetőt. Aztán még ő sértődött meg a végén, hogy én miért lovagolok a témán. Elég csúnyán is váltunk el.
2014. jan. 16. 14:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért szeretné, hogy szedd a tablettát, mert beléd akar élvezni. S mivel ilyent még nem éltetek át együtt, most úgy szeretné. De ez csak feltételezés.. 23/F
2014. jan. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Dehogy. :) Az 5 év alatt se fogamzásgátlóval, se tablettával nem ment el bennem, ennyire azért nem kockáztatunk. De ilyen jellegű terveink nincsenek is. Gumiba meg nem tud elmenni. :(
2014. jan. 16. 15:04
 9/13 anonim ***** válasza:

Nahát nekem mindig a nők voltak bizalmatlanok velem szemben, pedig én sosem hazudtam nekik, se de ők nekem igen. Biztos magukból indultak ki. Szerintem jogos a sérelmed, nekem sem szokott tetszeni, bár én már elkönyveltem, hogy a nők többnyire ilyen bizalmatlanok meg hazudósak kicsit, és nem veszem magamra a hitványságukat. Bocs, ha sovinak tűnök kicsit de ezt tapasztaltam.


32F

2014. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy férfi is írt a témával kapcsolatban, köszönöm. Igen, az ilyesmi sajnos mindkét fél részéről sérthető lehet. Egy picit azóta se hagy nyugodni a dolog.
2014. jan. 18. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!