Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jogosan sértődtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan sértődtem meg?

Figyelt kérdés
A fiú akibe szerelmes vagyok (és ő tudja is) és mellesleg a legjobb barátom (elvileg neki is én ...vagy csak voltam ezek után) , azt mondta hogy egy másik lánnyal jobban érzi magát. És nem érti ez miért esett nekem rosszul.
2014. jan. 17. 10:53
 1/10 pixie.cute ***** válasza:
100%
Szerintem nem jogos. :) Ez körülbelül olyan sértődés, hogy "mással nem érezheted jól magad, csak velem".
2014. jan. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg h jól érzi magát vele, érezze jól magát vele nyugodtan. De miért kell ezt így nekem mondani h jobban érzi mással magát ? Pláne h semmi ilyet nem kérdeztem , semmi ilyen témát nem hoztam szóba.
2014. jan. 17. 11:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

jogtalan a felháborodásod

értem én hogy rosszul esett neked de jobb lenne ha azt mondja neked amit hallani akarsz miközben nem úgy van?


inkább értékeld hogy tisztességesen kezelte a helyzetet és nem vágott át a palánkon


rosszul esik most neked a visszautasítás de hidd el rosszabbul esne ha később kiderülne hogy szánalomból ment bele valamibe amit nem is akar

2014. jan. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 pixie.cute ***** válasza:
100%
#3-nak igaza van. :) Inkább most tudd meg és legyen szar érzés, mint hazugságban lenni és nagyon nagyot bukni a végén.
2014. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az öszintesegen nem sertödhetsz meg! Az erzelmek nem igazsagosak, de nem is tehetünk rola!
2014. jan. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Félreértitek . Semmi olyanról nem volt szó most hogy több legyen köztünk. Csak együtt voltunk egy pár órát, aztán találkozott egy másik csajjal (aki szintén a barátja) és este írt h vele jobban érezte magát mint velem.
2014. jan. 17. 11:10
 7/10 anonim ***** válasza:
közölte hogy nincs esélyed
2014. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

ez elég szemét dolog volt tőle

jogosan sértődtél meg szerintem

2014. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem volt jogos a megsértődésed, túlreagáltad.

Lehet, hogy folyamatosan nyomulsz rá - csak nem veszed észre. Valószínűleg ezért mondta el neked, hogy jobban érzi magát mással. Emiatt nem haragudhatsz rá, hiszen nem tehet róla, ez van. Nem tudod ráerőltetni, hogy te legyél a legjobb barátja, vagy a szerelme. Örülnöd kéne, hogy őszinte volt veled, és nem hiteget.

2014. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából nem jogos, de nagyon is érthető, hogy nem esik jól, hiszen ezzel konkrétan azt közölte, hogy nincs esélyed nála, sőt azt is, hogy egy másik lánynak talán van. Szerintem ha szó szerint így fogalmazott, lehetett volna talán kicsit tapintatosabb is, de így legalább tiszta vizet öntött a pohárba.
2014. jan. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!