Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet beleírni egy naplóba...

Mit lehet beleírni egy naplóba? Mennyire elterjedt a naplóírás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok hozzákezdeni pedig nagyon szeretnék naplót írni. Minden nap kell bele írni? Vagy csak amikor akarunk? Semmi ötletem sincs. Egy szép színes naplót szeretnék. Hogy csinálhatnám? Hogy kezdhetnék hozzá?
2008. júl. 19. 21:33
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
59%
Már megint itt garázdálkodik az a köcsög, aki a jó válaszokat lepontozza? Nem lehetne ezt az aberrált barmot kitiltani innen a bús p*csába?
2008. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Hát nem tudom, én sose dugdostam a naplóm, mert senki nem is akart beleolvasni. Meg is őrülnék, ha nem lenne biztonságban... Viszont amikor titokban elkezdtem cigizni, akkor azt dugdostam én is, aztán rá is szoktam arra, hogy magamnak takarítom a saját szobámat, és nem anyámra hagyom. Javaslom, tedd ezt te is, és akkor mindenki jól jár.
2008. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Tudod mit? szerintem a keményfedeles naplókat le kell váltani rendes, egyszerű füzetekre, azután egy régi füzeted borítását rátenni a naplódra, és azt a polcodon kell tárolni a füzeteid között.BOMBABIZTOS!!! :):):)
2010. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
őhhm. nem tudja valaki, hogy egy olyan szép, keményfedeles napló mennyibe kerül? mert én csakis olyanba akarom elkezdeni
2010. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezres körül.
2010. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim válasza:
100%
háth én mátr régebben is írtam naplót meg most kezdek újat...mindig azzal kezdem hogy ki vagyok hol élak tehát bemutatom az életem meg írok a kedvenc dolgaimról..legtöbbször elég csicsás színes füzetetbe írok(12 vagyok)és én a gitáromnak a tokjába szoktam belerakni ahol a gitárom is van..senki se veszi ott észre vagy ha van hely a szekrénysorod mögött oda is belehet sztem de ennél többet nem tok...
2010. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

A naplóírás remek dolog!

nekem is van naplóm, nagyjából 4 éve (14 vagyok). Elég színes..

Én úgy teszem színessé, hogy a fontos dolgokat kiemelem szövegkiemelővel, ragasztok bele dolgokat, rajzolok, a fontosabb oldalakat ragadós könyvjelzővel megjelölöm...

Én mindigis a polcomon tartottam, és most is ott tartom a könyveim között, nem feltűnő, és lakat is van rajta.

2011. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
én pl. az ágymatrac alá szoktam rejteni. spirál füzet csak csintam neki lakatot:)
2011. márc. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Hogy csináltál lakatot??
2011. aug. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
A naplóírás télyleg klassz dolog. Én akkor kezdtem el, miután diagnosztizáltak súlyos depresszióval. Most egész jól haladok, és állati jó, hogy ha valami történt, tudom, h leírhatom, és ezzel csökken a feszültség. És ha unatkozom, újraolvasgatom, és rájövök egy csomó dologra. Szerintem meg se próbálj mindennap írni bele, úgyse fog összejönni, és ha kényszer lesz, hamar elmegy tőle a kedved. Én is a sima füzet mellett szavazok, még egy nagyon régi naplómat elolvasta az öcsém meg az uncsim, mert keményfedeles, napló típusú füzetben volt, az íróasztalomban. Sok sikert, és írd bele azt, amit csak AKARSZ!
2012. júl. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!