Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet beleírni egy naplóba...

Mit lehet beleírni egy naplóba? Mennyire elterjedt a naplóírás?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok hozzákezdeni pedig nagyon szeretnék naplót írni. Minden nap kell bele írni? Vagy csak amikor akarunk? Semmi ötletem sincs. Egy szép színes naplót szeretnék. Hogy csinálhatnám? Hogy kezdhetnék hozzá?
2008. júl. 19. 21:33
1 2 3
 21/27 anonim válasza:
utolsó vagyok: 14/L
2012. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
100%
Fogj egy szép, mintás cipős dobozt és tedd bele az értékeid. A naplódat is oda rakd. Ha kupis az íróasztal szekrényed rakd be oda közé. Ha nem, akkor tedd bele az ágyneműtartódba .
2013. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Rumli válasza:
100%
Már nagyon rég írtam rendszeresen naplót...Körülbelül 85-től 97-ig. Határidőnaplót használtam,mert rendszerességre ösztönzött.Mellette igényes kivitelű,ami még vonzóbbá tette az írás pillanatának előkészületét. Általában az ember nem sajnálja a pénzt a számára fontos dolgoktól. Naplóvásárlásnál,ezt szem előtt tartottam. A naplóírás rendkívüliségét igazán a rendszeresség mutatja meg,-az időhöz való viszonyodon keresztül. Ennek egy mindig jelenlévő nyugalom a hozadéka. Első naplómhoz kidolgoztam egy folyamatos írással használható titkos ABC-t,ami az írás korlátlan szabadságával ajándékozott meg. Bárki jelenlétében írhattam bármiről. Szerintem az önismerethez vezető legkönnyebb út,ha rendszeresen vezetsz naplót.
2013. ápr. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
Tessék?!
2013. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:

A napló első lapjába leírhatsz magadról dolgokat a neved mi a kedvenc színed,állatod stb . a többi meg jön magától .

Amúgy szerintem sok lány ír naplót. Az hogy mijen gyakran írsz bele az attól függ hogy mennyi időd van rá vagy,hogy mikor mi jut az eszedbe

2013. nov. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

egy-két tipp:


[link]


[link]


on-line napló, emlékkönyv: www.memoments.hu

2013. dec. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Én már 3 éve írok naplót. Én rögtön úgy kezdtem a naplóm hogy felírtam egy lapra néhány szabályt, mint például "A naplómba csak tollal írhatok!"

Nem minden nap írok naplót, mert senki sem kíváncsi az unalmas hétköznapokra. Szerintem nyár kezdetekor, karácsonykor, újévkor vagy csak úgy random kezdj el naplózni. Rejtsd el a naplódat az ágmatracod alá így senki nem találja majd meg. Ha kulcsos naplód van akkor se csak a kulcsot rejtsd el mert a mai lakatokat bármivel ki lehet nyitni. Ha gondolod piszkozatot is írhatsz a naplódhoz de szerintem ez felesleges. A napló a Tiéd és úgy írsz bele ahogy akarsz. Ha még van valami kérdésed csak írj bátran.

Sok Sikert!

2015. jún. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!