Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a Norbi update diétát és a...

Ha a Norbi update diétát és a kalóriaszámlálást együtt csinálom, valamint nem eszek 6 után és este futok és hasprést csinálok (mennyiseguket folyamatosan növelem) mennyiyi idő alatt fog lemenni kb.30 kg?

Figyelt kérdés
2013. aug. 1. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyjából 1 év, de ez súlytól is függ.
2013. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 °:Amigo:° ***** válasza:
19%

Soha a büdös életbe.

Beteg leszel, ennyi.... :-(

2013. aug. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%

mégis miért lenne tőle beteg? Tény hogy a Norbi termékek nem a legolcsóbbak, de igenis jó a tápértékük és ezt szerintem bármelyik hozzáértő megmondja.

(Nem vagyok rajongó, még csak nem is kedvelem őket, de a terméküket biztosan fogyasztanám ha a pénztárcám engedné)

2013. aug. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én sem fogyasztom a termékeiket, csak azt a táplázatot használom amit ők találtak ki, hogy mit meddig lehet enni. De persze megvontam magamtól sokmindent..lisztes, cukros dolgokat, tésztát csokit..teljesen kiiktattam az életemből.
2013. aug. 1. 22:10
 5/8 A kérdező kommentje:
*táblázatot
2013. aug. 1. 22:13
 6/8 °:Amigo:° ***** válasza:
68%

....mert a szénhidrátot helyettesítik gluténlisztel, ami az emberi szervezetnek káros. Még, ha nem is vagy érzékeny rá (bármikor kialakulhat felnőtt korban is a glutén -intolerancia) meg kell nézni hány féle betegség és kóros állapot vezethető vissza rá.


A Glikémiás Index nem Norbi találmány, viszont a táblázatuk használhatatlan, mivel a különböző élelmi anyagok módosítják egymás GI -jét, így egyenként értelmezhetetlen.

Nem ez a tartós fogyás titka. ;-)

2013. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőm a szrjai miatt lett beteg...

Tele vannak tömve ocsmányságokkal.

2013. aug. 2. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
6 hónap alatt letudod adni a 30 kg-ot, a torna az jó mindenképpen a gyorsanyagcsere miatt, de diétáznod nem kell és nem kell számolnod a kalóriát sem. Írj rám priviben és elárulom a legegyszerűbb módszert a fogyásra ! :))
2013. aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!