Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy birjam ki a buntetest?

Hogy birjam ki a buntetest?

Figyelt kérdés
Na arrol lenne szo, hogy buntetesbe kerultem es honap vegeig nem gepezhetek. Valami hasznos idotoltes, hogy hamar eltoltsem a buntetest? Es azert irok ekezet nelkul mert telon irok.

2014. febr. 13. 14:05
 1/6 anonim válasza:
Elég szomorú életed lehet ha gép nélkül nem bírsz magaddal mit kezdeni..
2014. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi értelme a büntetésnek, ha a telefonon úgyis tudsz netezni.
2014. febr. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hat kosz a rendes valaszokat. Es kedves elso valaszolo tessek elmenni a a p****ba.

Es elso valaszolo minek valaszol olyan kerdesekre ami nem is erdekli.

2014. febr. 13. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:

A netezés nélkül lehet kimenni a lakásból, hétvégén nagyokat járkálni a környéken, én gyakran elmegyek a Pilisbe, Börzsönybe, Balatonfelvidékre.


Hét közben időjárástól és haveroktól függően mehet a foci kosár, paintball... trécselés

2014. febr. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha engem eltiltanak akk elmegyek és elverem a pénzüket :P ha nincs net, akkor költök. Netes haverokkal fel Pestre a plázába.
2014. febr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 tuccennéljobbat válasza:
inkább takarodj tanulni meg házit írni, ahhoz lenne inkább eszed te tudodmicsoda :)!!!!
2014. márc. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!