Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek? Terhes lehet?...

Szerintetek? Terhes lehet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy egyszer a barátnőm mondta, hogy lehet hogy terhes, tesztet is csinált.. erre még visszatérek.

Szóval a barátnőmnek már 2-3 hónapja rendszerint késni szokott, én úgy gondoltam, gondolom, hogy amíg megjön, nicns baj, legalább is a terhességgel kapcsolatban, ez az én vélemélnyem, így hallottam. De persze, ezt nem tudhatom, nem vagyok orvos. Most februárban is késett neki , azután megjött 3 napra rá ha jól emlékszem. nekem azt mondták, hogyha nem szed gyógyszert, akkor késhet, mivel természetes a menszesz, nicns megszabva hogy mikor jön meg konkréttan, azaz hamarabb is és később is megjöhet. Viszont rosszúl volt meg hasonló dolog, elment a barátnőjéhez, és neki volt még terhességi tesztje, és csinált egyet. Ebben se vagyok benne, hogy hány jel jelent mit, hogyan. De 15 percre rá megnézték, és elméletileg nagyon halványan 2 csík volt, ami terhességet jelent? A terhességi teszt rossz lehetett,? mert a barátnője is csinált egyet mikor azt hittem, és mégsem volt az ... ? Tegnap pedig rosszul is volt...

Így hírtelen "felindulásból" szerintetek terhes lehet ?

Venni fogok 1 tesztet és doki is lesz belőle, de a véleményetekre lennék kíváncsi. Tapasztalatok stb..?

Köszönöm a válaszaitok!


2014. febr. 14. 14:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!