Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fogalmazást írjak (mi...

Milyen fogalmazást írjak (mi legyen a témája) ami csak párbeszédből állhat és az a címe:Az ellenőrző?

Figyelt kérdés
Gondoltam valami humorosat de ha beleírom az osztálytársaimat akkor az bunkóság és a tanárnak sem tetszik.Segítsetek!Sürgős!

2014. febr. 17. 15:30
 1/3 bettil válasza:
Mondjuk valami olyan, hogy az valaki nem találja az ellenőrzőjét, és próbálja tagadni, de ellentmondásokba keveredik és végül a tanár hazaküldi hogy hozza be. A gyerek hazamegy, lázasan elkezd keresni, és végre megtalálja. Rohan vissza az iskolába és a vége happy. Ha nem lenne elég hosszú, beleírhatod hogy min gondolkodik, mi lesz ha a szülei megtudják, stb... ( Megesett az egyik osztálytársammal)
2014. febr. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én ötletem egy tanár-diák párbeszéd lenne, a tanár be akar írni az ellenőrzőjébe, a diák pedig próbálja tagadni, hogy nála lenne.. ahogy halad előre a párbeszéd lassan kibontakozik, hogy mit is csinált a kisdiák, és hogy mi is történt azzal az ellenőrzővel.. szerintem érdekes fogalmazás téma lenne (kitalált személyekkel is írhatod, ha úgy jobb)
2014. febr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
két diák azon tanakodik h hogy tudnák szépíteni a rossz jegyeket,amiket aznap kaptak
2014. febr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!