Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ilyen parasztok a...

Miért ilyen parasztok a buszsofőrök?

Figyelt kérdés
Velem ma pl. az történt meg, hogy tegnap 7:58-kor felszálltam a buszra, lyukasztottam sárga buszjegyet, majd mentem volna hátrafelé, erre visszaszól, hogy jöjjek vissza, ez így nem érvényes és szálljak le. Nem szálltam le, hanem vettem ott helyben buszjegyet. De most komolyan, 1-2 perc miatt vegyek egy buszjegyet? Ráadásul még direkt megvárja, hogy kilyukasszam.. Vagy látják, hogy fut valaki a busz után, miért indulnak el, hova sietnek? Sőt, olyan is volt már, hogy jeleztem (!) (csak egyedül álltam az ajtónál) és nem nyitott ajtót, persze végül csak kinyitotta, miután 5 ember is odakiáltott neki. Ma pedig egyik barátnőmmel mentem haza, elkísértem a buszához, ment volna felszállni, és az orra előtt zárta be az ajtót, és rögtön el is hajtott a busz, pedig neki 1 óránként jár a busza.

2014. febr. 17. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
A buszvezetők munkája nem csak "álom és mese". :D Az egyik legstresszesebb dolog amit csak el tudsz képzelni. Szóval nem leányregény. Hogy hová siet? Ha késik, akkor a vezénylő úgy leordítja a fejét hogy arról koldul. Majd ha még egyszer ez előfordul akkor levonják a fizetése (akár) felét is. Bármilyen hiba fizetéslevonással jár.. meg ugye pár tonna "élőhúsra" a "rakomány". Állandó stressz.. hajnal 3:15-kor szolgálatra jelentkezni.. csoda ha fáradt. Az emberek meg olyanok amilyenek. Ha nem figyel és valaki felszáll jegy nélkül, vagy bármilyen más problémával , bajjal.. Ugye mondanom sem kell hogy a sofőr a felelős mindenért= fizetésmegvonás egy jegy nélküli, vagy rossz kategóriában szereplő jegy miatt. Csak egy kicsit gondolj bele.. azonnal elriadsz és úgy fogsz tanulni mint a güzü hogy nehogy egy gyárban végezd ahol akár csak egy hasonló körülménnyel is szembesülnöd kéne a fent felsoroltak közül. :)
2014. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

tenyleg nagyon stresszes a munkájuk. Nagyobb forgalomban állj előre,hogy lásd az utat, hogy lásd milyen sok veszélyes helyzet van a sok szabálytalanul közlekedő autós miatt.

Amúgy külön jelentése van a színeknek? mármint a jegyen?

most költöztem fel pestre,berletem van, így nem tudom.

2014. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!