Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Térd probléma! Hogy lehet...

Térd probléma! Hogy lehet rajta segíteni? Erősítő gyakorlat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11 éve sportolok , és az utóbbi 3 évben van egy eléggé fájdalmas sérülésem.Szóval ha letérdelek és közben valamilyen mozgást végzek ( előre hajolás,vagy pl röplabdánál van , hogy le kell térdelni és amikor ütünk előre mozdulni)akkor mint ha beakadna a térdem , szúró fájdalom van benne és nem bírok felállni.Közben zsibbad a lábam és fáj nagyon, olyankor valahogy úgy mozgatom a lábam , hogy roppanjon egyet , aztán lábra bírok állni de még mindig fáj.Amúgy nem röplabdázok csak testnevelésen gyakoroltuk és ott is vagy 2 percet ültem a földön mert nem bírtam fölállni.Amikor jelentkezett ez a probléma voltam orvosnál azt mondták a súly miatt és kenjem krémmel.Elkezdtem változtatni az étrendemen stb...Sikeres is volt , de még mindig fáj, és térdvédőkkel élem az életem , de már elegem van belőle.Persze a krém semmit nem használt.Bemelegítésnél edzésen nem merek térdelni, akadályozva van a mozgásom....és már nem bírom.Orvoshoz nem megyek vissza mert semmit nem segítenek.( edzésen meg a verseny társak örülnek, hogy sérült vagyok szóval még tanácsot se tudok kérni, edzőnek 1x szóltam hogy térd problémáim vannak lerakott a kisebbekhez és versenyre se készített , szóval tőle se tudok tanácsot kérni) Kérlek titeket ha valaki tud valami hatásos térd erősítő gyakorlatot, vagy valami gyógyszert az segítsen.Muszáj , hogy elmúljon vagy legalább enyhüljön a probléma , mert nemsokára bizonyítanom kell és nem bírok edzeni mert már ha nem térdelek akkor is fáj...Előre is köszönöm ..

2014. febr. 18. 14:07
 1/6 A kérdező kommentje:
Versenytársakat rosszul mondtam.A versenytársaim edzői vannak velem és tőlük nem tudok kérni
2014. febr. 18. 14:27
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]

ZEEL=A szervezet természetes porcépítő képességének segítése homeopátia segítségével.

Nekem ezt ajánlották, de lehet Neked más jellegű a problémád.

2014. febr. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Úgy döntöttem porerősítőt veszek és elmegyek gyógytornára, az egyik volt edzőtársam mondta , hogy neki segített.
2014. febr. 18. 16:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Szívesen, úgy vagyok vele, ha nem muszáj feleslegesen nem mérgezem magam, inkább homeopátia. A gyógytorna meg kifejezetten jó, nekem is kéne naponta félórát tornáznom, de nehezen veszem rá magam, tudod egyedül nem jó szenvedni. :) De ha elkezdem akkor meg nem értem minek húztam.

Jobbulást!

2014. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kezd el, utána élvezni fogod ,hogy egyre edzettebb vagy.Sok sikert
2014. febr. 19. 01:45
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves vagy! Tudom, de volt olyan időszakom jó párszor, mikor munkám miatt örültem, ha végre alhatok. Mikor tudok vagyis van kedvem ergo pénzem és szabad időm, akkor járok masszőrhöz is, kell az is. 11 éve derült ki, és amit tudok megteszek.
2014. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!