Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Körülöttem mindenki lát...

Körülöttem mindenki lát szellemeket, csak én nem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a két barátnőm szellemeket lát, meg még pár haver. Én csak démonirtónak hívom őket, mert állítólag démonokat küldenek át valahova. Kiskoromban én is láttam valamit a szobában a bátyámmal, de már akkor se voltam benne biztos, hogy nem e csak a fény játszadozott velünk. Tulajdonképpen én elég művészi beállítottságú ember vagyok, szóval nem egy mindenben racionális gondolkodású. De valahogy a mai napig nem tudom felfogni, hogy hogyan láthat valaki szellemet. Talán kinyílt a harmadik szemük?

2014. febr. 19. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben addig örülnék amíg nem látok, mert nem kimondottan az ép elme jele.
2014. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is láttam már szellemlepkét. Egyik ismerősöm okozta a látomást telepátiával, úgy ahogy egy orosz tudós, L. Vasziljev - Telepátia című könyvében megírta.

Ennek ellenére szívesen látnák olyan szellemeket amiktől sokan úgy rettegnek. Akkor meg tudnám mondani hogy ugyanolyan látomások-e mint az említett lepke volt.

2014. febr. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!