Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs legjobb barátnőm, pedig...

Zümmikeee kérdése:

Nincs legjobb barátnőm, pedig úgy látom hogy a körülöttem lévőknek mindenkinek van és mintha csak én lennék egyedül, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 21:14
 1/6 Ency15 válasza:
Barátkozz.. beszélgess engedd közelebb magadhoz az embereket, ha úgy érzed elég közel kerültetek már egymáshoz mondj el neki személyesebb dolgokat amit nem mondasz el mindenkinek és csináljatok közös programokat, ami fontos, hogy ne más barátnőjét akard a tiédnek !
2013. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy vele egyedül. Én is magányos vagyok.
2013. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na igen nkm sincs olyan b.nőm az égvilágon akinek teljesen el tudnék mindent mondani,és feltétel nélkül megbizni. Bár sztem vigyázz h kiket engedsz közel magadhoz,ne pocsékold ojanokra az időd akik nm érdemlik meg a barátságodat..mármint azért ck látod előre h ki az akivel jol ki tudnál jönni. SOK szerencsét :):):)
2013. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok mindenkit közel engedek magamhoz a titkomat több embernek is elmondhatom de amikor szükségem lenne rájuk hogy elugrani valahova akkor a barátnőikkel vannak.Köszönöm a válaszokat és nagyon kedvesek vagytok. :)
2013. jún. 23. 14:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp ez az,az nm igaz barátság ha nem érnek rá,mert a saját barátaikkal vannak,ez azt jelenti h nekik már vn saját lb-jük
2013. jún. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Találkozz más magányos emberekkel :)
2013. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!