Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a DeathNote-ba beírom azt...

Ha a DeathNote-ba beírom azt hogy 2099 ben haljak meg, de én pl.2040-ig élnék akkor meghosszabíthatom ezzel az élet hosszom?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem tudjuk meddig élünk, de akár 3000-re is beírhatjuk, odáig biztos nem élünk, kivéve ha ez a death note-al sikerülne.

2014. febr. 20. 07:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A listával nem lehet meghosszabbítani az életed. Csak a halálistenekre vonatkozik, hogy ha beírják valaki nevét akkor az hozzáadódik a saját élethosszukhoz.
2014. febr. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hosszabbíthatod így meg. Ryuk ezt így el is mondja egyik részben.
2014. febr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Ha jól emlékszem, volt egy olyan szabály, hogy a halál időpontja csak a név leírásától számított huszonvalahány napon belüli lehet. De már régen néztem, nem vagyok benne biztos.
2014. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az animeben is mondja,h ami lehetetlen,az a Halal Listanak is lehetetlen:DD
2014. júl. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

"A Halállista azonban csak az emberi naptár szerint 23 napon belül tud működni. Ezt nevezik 23 napos szabálynak. "


A filmben L ezt játszotta ki. Beírta hogy 23 nap múlva meg fog halni. Mivel a Death Note-ba leírt dolgokat nem lehet megváltoztatni, így 23 napig biztos hogy élni fog. Tehát hiába írták be a nevét egy másik halállistába, nem halt meg.

2014. júl. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!