Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a mondatró...

Mit gondoltok erről a mondatról? "Ne pasizzon, még fiatal, tanuljon! "

Figyelt kérdés

szóval, én úgy gondolom, hogy ha egy tini nyugodtan pasizzon. ha még csak 13-14 éves, akkor max csók, de egy gimis már mehet tovább is. és ha egy lánynak van pasija, attól még ugyanúgy tud tanulni, be tudja osztani az idejét. és ha valakinek nincs pasija, akkor sem biztos, hogy tanul. értitek...:D


mi a ti véleményetek? :)


amúgy nem magamról írtam ki a kérdést, nekem 16 évesen volt az első pasim és mellette volt időm tanulni, és amikor nem volt pasim akkor is volt hogy lesz*rtam a tanulást :D


2014. febr. 22. 16:51
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Szerintem van benne valami reális,de nem teljesen igaz. Ha van az embernek barátja,akkor kicsit tényleg elhanyagolja a tanulást,mert inkább a szerelmével van/telefonál/chatel. Viszont az is igaz,hogy ha valaki akar tanulni,akkor az amellett is tud. Mármint,egy párkapcsolat mellett.

Aki meg nem akar tanulni,az párkapcsolat nélkül sem fog.

Szerintem 13 évesen még korai a "pasizás",de 14 évesen már nagyjából elfogadható. :)

2014. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, igazán tetszett! :) ment a zöld ;)
2014. febr. 22. 17:02
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ne pasizzon, még fiatal, tanuljon! "


Nagyon nem mindegy, hogy ez a mondat mikor hangzik el.

Ha a leányzó 10-14 éves akkor a mondat teljesen jogos. Ennyi idősen ne a fiúk járjon az eszébe hanem az iskola.


Ha a leányzó 15 éves vagy annál idősebb akkor a mondatnak nincs értelme. 16 éves lányoknak már kell adni egy kis szabadságot. Aki 16 évesen fiú mellett elhanyagolja a tanulást, az fiú nélkül is elhanyagolná.

2014. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!