Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy fiatal akkor "éli az...

Egy fiatal akkor "éli az életét", ha állandóan bulizik, iszik? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 11:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
A drogokat kihagytad. Szerintem toljad kemenzen. Heroin ala ne add.
2012. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
nem akkor kellene, de ez van. a mai metroszexuális, lagymatag, identitás nélküli gerinctelen nyikhajoktól nem is kell mást elvárni. én személy szerint letojom azt aki így él, legalább én tudom magamról, hogy mindezek ellen vagyok és tudom hogy hogyan neveljem a gyerekem. mert azt nem a tv-re fogom bízni az biztos.
2012. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Első: én nem csinálok ilyeneket..
2012. márc. 28. 11:26
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
nem éppen, akkor éli ha azt csinálja amit szeret és nem azt amit a sok felszínes ember elvár tőle
2012. márc. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki élje úgy, ahogy neki megfelel. Ha valakinek ehhez állandó bulizás meg piálás kell, akkor egészségére, de amúgy nincs megszabva, hogy hogyan "kell" élni.


Én nem bulizok, sosem voltam még részeg, az sem érdekel, hogy minél több lányt megdugjak. Nem hiszek ebben az egész "kiélés" dologban, pedig mégcsak 21 éves leszek.


F

2012. márc. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Akkor éli az életét, ha azt csinálja amit szeret. Ha neki ez jelenti az römet, akkor igen. :)
2012. márc. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat!
2012. márc. 28. 15:41
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem. Egy fiatal akkor "éli az életét" ha azt csinálja amit szeretne, amitől jól érzi magát. Valakinek ez a bulizást jelenti, nincs abban semmi rossz. Én inkább itthonülős vagyok, de bulizni is elmegyek néha ha olyan kedvem van (már nem voltam több mint fél éve, de van hogy havonta megyek... változó). Vannak akiknek gyakrabban van kedvük, ennyi, mások vagyunk. 20n
2012. márc. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
60%

Én fiatal koromban nagyon sokat buliztam,csajoztam ittam és elég sok dolgot kipróbáltam.Már egy ideje kinőttem belőle már csak vedelek ha elmegyek félévente bulizni mert sokat dolgozom.Szerintem azzal nincsen baj ha a fiatalok néha kieresztik a gőzt,de viszont az állandó buli csak kiégést okoz...És a drogokról annyit hogy szerintem semmi értelme ,mégha élveztem is egy kettőt.Én a valóságot jobban szeretem...

A lényeg a fiataloknak mindig is menni kell néha bulizni !!!

2012. márc. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mindenki, idősebb és fiatalabb egyaránt akkor éli az életét, ha úgy él és azt csinál, ami NEKI jó, amit Ő szeret!

Lehet tivornya nélkül is teljes életet élni, ha az illető maga nem igényli a tivornyázást.

2012. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!