Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a tinikről, akik egyediek akrnak leszni, de éppen ezzel leszne olyanok, mint a többi kis görcsös fiatal?

Figyelt kérdés

Remélem, értitek, mire gondolok. Idióta ruhákban járnak, idióta pózokat vesznek fel, idiótán beszélnek... Mindenhol találni belőlük - nem is keveset. De még így is váltig állítják, hogy ők egyediek és utánozhatatlanok. Közben meg lehetetlenség megkülönböztetni már a barátaitól is.


Szóval az ilyenekeről mi a véleményed?

15L


2010. aug. 14. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Konzerv cipős, színes csőnadrágos vasalt hajú, idétlen csíkos napszemüveges lányokra/fiúkra gondolsz?


Nekem már nagyon elegem van belőlük... engem ezért nem szeretnek, mert nem öltözöm így, és nem beszélem a nyelvüket.


Egyébként elég abnormálisnak tartom őket, és sajnálom szegényeket, hogy még buták is mindezek mellé...

2010. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%

Szvsz eléggé unalmasak, hogy minden egyes kiba_szott magyar kiskamaszon ugyanaz a "kvamenő" fullcap, rózsaszín-lila csőnaci, meg szintén rózsaszín-lila kockás póló van.. a divatsportolásról ne is beszéljünk, bas.szák meg deszkáikat, 4 éve deszkázom, de már a kedvem elmegy a sok divatköcsögtől.. két éve még leszólták a DC cipőm..


14/F, aki hamarosan már kék hajjal fog járkálni

2010. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
*unalmas
2010. aug. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Enyhén szólva elírtam a kérdést, nem tudom, hol járt az eszem. :)


Helyesen: mit gondoltok azokról a tinikről, akik egyediek akarnak lenni, de éppen ezzel lesznek olyanok, mint a többi kis görcsös fiatal? :D


Amúgy igen, pont azokra gondolok. Engem is kiközösítettek, de még mindig jobb, mintha én is egy lennék közülük.

2010. aug. 14. 23:15
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaja, az olyan érdekes, hogy leszólnak valamit, pár év múlva meg az lesz a divat. Én most varattattam egy csinos kis köpenyt, biztos beszólnak majd miatta, néhány év múlva meg majd ők is ezt hordják... De remélem nem. :)
2010. aug. 14. 23:18
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát,ki tudja,hogy néhány év múlva mi lesz a divat!Szóval bármi lehetséges a divat terén.

Én nem érzem magam tucatterméknek,olyan cuccokat hordok,ami tetszik.

Dehogy mit gondolok az emberi tucattermékekről?Legyenek csak azok,élvezzék az életüket,egészségükre..

..az én életem azaz én életem,nem szólhat bele senki sem,és elvárom,hogy ne szóljon bele senki sem.Most akkor ha én ezt elvárom,mi jogon szólom le az ő kis divatjukat?:/ semmilyen jogon.

2010. aug. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem az önmagában nem baj, hogy létezik divat és követik is. Inkább az zavar, hogy ez alapján ítélik meg az embereket. Én is hordok "divatos" cuccokat, de ha valami megtetszik és szívesen hordom nem érdekel, hogy éppen mennyire divatos, és nem is ez alapján ítélek. Szóval szerintem van egy normális határ.
2010. aug. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 BandSz ***** válasza:
52%

Felesleges rászokni, mert legkésőbb 18-19 éves korukban csak megjön már az eszük... Onnantól meg megitn ruhatár csere stb... sok macera :D

Gondolj bele, milyen jó lesz, bekerülsz egy helyre ahol a többi ilyen konzervos faszit lenézik, és te leszel az egyetlen normális =)

16/F

2010. aug. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező, az ilyen emberekből nekem is elegem van amit írtál. Menősködnek össze-vissza, engem meg kiközösítenek a francba, mert én nem olyan életmódot élek amilyent ők.
2010. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Néha úgy érzem én lógok ki a tömegből, mert nincs rajtam semmi extra, de nincs kedvem felvenni semmi elmebeteg cuccot.
2010. aug. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!