Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire ciki, ha igazolványké...

Mennyire ciki, ha igazolványkép készítésnél nagyban mosolyogni vagy vigyorogni fogok? :D

Figyelt kérdés
Nem szeretném,ha komor,fintorgós képem lenne...de még nem láttam egy igazolványt sem,ahol valaki csak egy kicsit is mosolygott volna...majd én :D

2014. febr. 24. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor töltsd fel ide kérlek a végeredményt, máskülönben te is csak egy komor hétköznapi ember vagy :D
2014. febr. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
inkább kihagynám :D útlevél képnél valami elmagyarázhatatlan képet vágtam be,szóval,ha megyek át határon,akkor mindig csodálkozva néznek rám o.o ezt szeretném elkerülni az igazolványnál xd
2014. febr. 25. 00:02
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgyis Photoshoppolni fogják és gyászoló fejed lesz :D
2014. febr. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Én vigyorgós diákigazolványt akartam!

De amikor én kerültem sorra az okmányirodában, a pasas eltűnt, majd 20 perc múlva visszatért, hogy készen vagyunk. A mai napig nem tudom mikor készült a kép, de olyan unott fejet vágok rajta, mint aki 20 perce csak ott vár. Megakadályozta a vigyorgós diákigazolványom :(

2014. febr. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem láttál még mosolygós igazolványképet, mert nem lehet olyan. Nem lehet grimaszolni, mosolyogni és semmi ilyesmit.
2014. febr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Még az első igazolványom készítése előtt én otthon begyakoroltam egy szolid mosolyt, mert én se szerettem volna olyan képet, mint ha börtönből szabadultam volna xD

De sajnos rám szóltak, hogy ne mosolyogjak :( De azért nem lett vészes a kép és a következő igazolványomon sem. Egy nagyon-nagyon halvány mosolyt próbálj meg, ami szinte észrevehetetlen, de mégis másképp fog hatni a képeden, ne lekonyuló szád legyen.

2014. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!