Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyukámnak? :D

Hogy mondjam el anyukámnak? :D

Figyelt kérdés
Szóval azt tudnotok kell, hogy az egyik lány barátom meg én ÓRIÁSI Éhezők Viadala fanok vagyunk. A lány kapott egy festményt amin jennifer lawrence van, és ezért hadd ne mondjam nem beszéltem vele szépen :D Mi már teljesen megszokottnak tartjuk ezeket a kisebb-nagyobb beszólásokat, de az anyja nem :// Eddig sosem olvasta el az üzeneteit, ezt is szerintem csak véletlen tette (kb. fél órája volt). A lényeg az, hogy (nem tudom úgy leírni, hogy ne hangozzon dedósan) azt mondta, hogy megmond anyukámnak :D Ezt most teljesen komolyan. Azt mondja, hogy elfog mondani neki, velem meg el fog beszélgetni :D Az utóbbi, nagyon nem is érdekel, viszont az igen, hogy anyával beszélni fog, hiszen itthon nem káromkodok sokat. (Anya káromkodik a legtöbbet a családba, egyébként óriási forma, imádom) Az lenne a kérdésem, hogy hogyan mondjam el neki ? A lány most offline, de amint vannak fejlemények értesítelek titeket :) 14/f
2014. febr. 17. 22:07
 1/1 AwsomeMIZ válasza:

Csak mellékesen szerintem a könyv sokkal jobb mint a film .. mert azt eléggé elrontották :D de ez nem lényeg :) ..

Na szóval... ha anyukád ilyen nagy forma remélhetőleg nem okoz nagy gondot belőle, lehet elég lenne megvárni hogy beszéljen a 2 szülő. Egy másik dolog hogy mit mondtál a kis csajnak? mert azzal lehet változna pár tényező :)

2014. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!