Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szoktatok olyanon gondolkodni,...

Szoktatok olyanon gondolkodni, hogy ha nem lenne az emberiség, nem lenne a Föld, nem lenne a világűr, AKKOR MI LENNE?

Figyelt kérdés
De tényleg! Rengetegszer filozofálok ezen a dolgok.. Csak mélyüljetek el az egészben, gondoljátok végig..!
2009. dec. 11. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha semmi nem lenne akkor semmi nem lenne, mit kell ezen gondolkodni?:)
2009. dec. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valami más? Szoktam, és rendre őrületbe kergetem magam vele.
2009. dec. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezen konkrétan nem,de azon igen, hogy mi lenne,ha kihalna az emberiség..és akkor rájövök,hogy bizony sokkal jobb lenne. meg azon is szoktam,hogy a világűr végtelen..de ezt nem tudom felfogni, mert mégiscsak behatárolja az ember valahogy, pedig nincs határa..én ezen idegesítem fel magam,hogy nem tudom elképzelni a végtelent. :D Sokat gondolok én is ezekre.
2009. dec. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ja én is ezen szoktam gondokodni,hogy ha a Föld a világűrben van,akkor a világűr miben van benne?Meg amiben benne van az is mibe?Meg én sem tudom elképzelni a végtelent : D
2010. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!