Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztályban felmerült egy...

Démoszthenész kérdése:

Az osztályban felmerült egy kérdés: "Aki zombival szeretkezik az nekrofil? "

Figyelt kérdés
Ez egy elég nagy vitát robbantott ki köztem és egy barátom között. Semmi féle képen nem tudunk megegyezni, hogy kinek van igaza. Szerintem nem nekrofil, szerinte meg igen. Már megkérdeztünk rengeteg embert(tanárokat, diákokat,barátokat) de csak 3-4 értékelhető választ kaptunk, sok teljes összeomlást és volt aki elküldött a fenébe minket. Így hozzátok fordultunk hátha itt több normális ember van aki tudna nekünk segíteni ebben az igen fontos kérdésben. Szóval kérlek segítsetek és válaszotokat 1-2 mondatban indokoljátok meg.(és a barátaitokat is kérdezzétek meg, hátha nekik is van erre értelmes válaszuk) (ez nem egy vírussal/parazitával megfertőződött zombi, hanem egy meghalt és újra életre kelt fajta)

2014. febr. 27. 17:15
 1/3 L0ck válasza:
81%

"egy meghalt"

ha meghalt akkor nekrofilia szeretkezni vele!

2014. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
L0cke! ez így nem ér!
2014. febr. 27. 18:32
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy haverommal egyszer erről beszélgettünk. És kitaláltuk a Zombophilia szót xD
2014. aug. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!