Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiuk is elmehetnek virágkötöne...

Fiuk is elmehetnek virágkötönek, nem lányos?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmehetnek, de tényleg nagyon lányos. Szerintem egy fiú is szeretheti a virágkötést, de biztos b*zizni fognak miatta.
2014. febr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 pihécske válasza:
De lányos de nyugodtan elmehetsz szerintem mert ha szerezed akkor csináld azt amit szeretsz :-)
2014. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem van fiú virágkötő kollégám. A főnököm is férfi, de eszméletlen szép csokrokat köt. Nem, nem melegek. Házas emberek. Nem, szerintem nem meleg szakma. Ez olyan, mint a fodrászat. A lányokhoz illik, de a férfi jobb hajakat készít. Merészebb. Szakácsnál ugyan ez. Leragadt mindenki a "nőnek a helye a konyhában" szövegnél, miközben az összes elismert séf férfi.

A virágkötészet ugyan ez. Minket, egy csapat lányt az a két szem férfi nálunk simán lepipál. De ez sok helyen így van. Benne vagyunk ilyen virágkötő csoportban facen, és... Hihetetlen, hogy a férfiak milyen jó csokrokat kötnek. Szerintem nem lányos, elismerésem érte.

Egy nő szerelhet autót, akkor a férfi is köshet csokrot.

22/L

2019. júl. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!