Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Awi hegesztő gépet, hogyan...

WeldingTomi kérdése:

Awi hegesztő gépet, hogyan kell beállítani?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nem rég kezdtem el foglalkozni a hegesztéssel. Eddig egész jól haladok, de elméleti szinten sehol nem talàlok olyan könyvet, ahol az AWI hegesztőgépek paramérereinek a beàllítàsàval foglalkozna. Vagyis arra lennék kívàncsi, hogy mi alapjàn vàlasszam meg pl. Az àram fel- lefutàst, Hz szàmànak megvàlasztàsa. Még elég zöldfülű vagyok ehhez így aki ért hozzà az kérem nagyvonalakba magyaràzza el kérem. Minden vàlaszt előre is nagyon köszönöm.

2014. márc. 4. 11:47
 1/1 anonim válasza:
Gondolom azért nem találtál, mert ez több dolog függvénye. Ember, gép, anyag, stb. Én mindég a kezemhez szoktam belõni a gépet. Persze vannak értékek amitõl nem ajánlatos eltérni. pl: gáz utánáramlása, gáz mennyisége. A fel és le futást én pl. anyagvastagság szerint szoktam állítani. Az a lényeg ne repedjen, ne legyen kráteres.
2014. ápr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!