Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyha egy gazdag ember...

Hogyha egy gazdag ember nagyon önző és nem segít a szegényeken akkor a pokolba kerül?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 23:49
 1/9 Grim13 ***** válasza:
nincs rá garancia
2014. márc. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nincs pokol.
2014. márc. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem csak kapzsi.
2014. márc. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem. Eleve már azzal "segít a szegényeken", hogy sokat adózik, amit a szegényekre fordítanak. Ha van vállalkozása, munkahelyeket termet, amivel szintén a szegényeknek segít.

Ha ezek közül egyik sem, még akkor is sokat vásárol, ami sok bevétel az államnak, amit lehet a szegényekre fordítani.

2014. márc. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Aha...Asszem!
2014. márc. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én szegény vagyok, segits nekem probáljuk ki!!
2014. márc. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt a dolgot. Elég csóró ember vagyok, de eszembe nem jutna, hogy engem egy gazdagnak kéne segítenie. Mindenki olyan színvonalon él, amilyet teremt magának, ezt kéne elfogadni, nem pedig irigykedni.
2015. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Igen, a pokolba kerül és a kenobiták az örökkévalóságig fogják kínozni, mint a többi embert a Hellraiser filmekben.
2015. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 világvége1 ***** válasza:
Az önző emberek a pokolba kerülnek.
2020. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!