Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS pszichologus segithet csak?

SOS pszichologus segithet csak?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy én nagyon sokáig pénzért sexeltem, és abba akarom hagyni, eddig sem szerettem csinálni csak hülye voltm és bele mentem, és úgy érzem itt az idő hogy végleg abba hagyjam, tudom mindneki aztmondja nem lehet, pedig szerintem biztos van rá megoldás mint mindenre. Nem tudom lezárni és feldolgozni magamban ezért újra és újra bele megyek, már egy ideje nem csinálom csak nemtudom feldolgozni hogy én ezt csináltam, mit tegyek? félek hogy újra bele megyek légyszi csak normális válaszokat irjatok köszi

2014. márc. 6. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nos, én nem vagyok pszichológus, de talán tudok segíteni. Hány éves vagy és miért nem kerestél tisztességes munkát? Sem jobb, sem könnyebb nem lesz Neked, ha önmagadat erőszakolod meg. Nem higiénikus mindenféle/fajta férfivel ágyba bújni. Tedd fel magadnak a kérdést, hogy mit vársz ezektől a jövő-menő pénzösszegektől, hogy megéri- e kockáztatnod lelki- és testi egészségedet csak azért, hogy pénzhez juss. Van munkád? Elvégezted a sulit vagy még tanulsz? Mi a terved az életeddel, hogyan akarod tervezni a jövődet? Ezek fontos kérdések. Akár egy pszichológus is segíthet, de egy barát sokkal jobb. Nincs egy régi ismerősöd, akiben bízol? Vagy valaki, aki meghallgasson? Ha szeretnél, bármikor írhatsz nekem. Addig is légy erős! Te magad vagy a sorsod kovácsa, ne feledd!
2014. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nos, ez is a pénzkereset egyik módja. A baj a vele, hogy "könnyű" munkával sokat lehet vele keresni, és ez egyfajta mókuskerék szindrómát eredményez. Nem hiszem, hogy az emberi elméről bevallottan semmit sem tudó pszichológusok tudnának ezen segítnei. Neked kell helyére tenni a dolgokat. Költözz el, ismerkedj meg egy jóravaló pasival, kösd le magad.
2014. márc. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van, köszönöm
2014. márc. 7. 13:50
 4/5 anonim válasza:
Pszichológus is segíthet, de lelkészi segítséget is kérhetsz, bár melyik vallás által. Ők még talán átmenetileg menedéket is nyújthatnak számodra..., ha szükségét érzed!
2014. márc. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja, ez lemaradt, viszont hivatalból végzett lelkészekre gondolok, akik felsőfokú végzettséggel tették le. Pl. ilyenek vannak reformátusoknál is.
2014. márc. 16. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!