Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelki problémáim vannak, csak...

Lelki problémáim vannak, csak pszichológus segíthet?

Figyelt kérdés

Betegesen féltékeny vagyok, ami az önbizalomhiányom miatt van. A kapcsolatom jelenleg haldoklik, képtelen vagyok nem féltékenykedni..


Dühkitöréseim is vannak, néha a fejemet verem a falba mérgemben. Nagyon könnyen felkapom a vizet..


Minden egyes nőt szebbnek látok magamnál, egyszerűen kikészít ez az érzés..

Kisminkelem magam, felöltözök csinosan, otthon minden oké, de amint kilépek az utcára, oda az összes önbizalmam. Sőt, még akkor is, ha a tv-be egy szép csaj van...


Gondoltam ha lesz párom, akkor jobb lesz a helyzet, de azóta még rosszabb lett a féltékenységem miatt. Betegségeim is vannak ettől a folyamatos rossz érzéstől, stressztől.


2013. júl. 25. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Te is segíthetsz magadon, de ha alapból ennyire kevés az önbizalmad, nem biztos, hogy sikerülni fog! Érdemes felkeresned egy pszichológust. Te is írtad, tisztában vagy vele, hogy a féltékenységed beteges.

Az is használna, ha kivernéd a fejedből azt, hogy mindenáron szépnek kell lenned. Még akkor sem lenne baj, ha tényleg a világon minden nő szebb lenne nálad - ami biztos, hogy nem így van! Nem olyan fontos a külső, a férfiaknak sem! Ne legyél igénytelen, öltözz normálisan, ennyi - nem kell szépségkirálynőnek lenned!

2013. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!