Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nyom nélkül...

Hogyan tudnék nyom nélkül eltűnni a családom elől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Külföldre akarok szökni a családom elől, az most mindegy hogy miért. Ha rájöttek, hogy eltűntem, akkor valószínűleg a rendőrséggel fognak kerestetni. Ha csak simán felszállok egy repülőre Ferihegyen és elmegyek, akkor utána járhatnak, hogy hová mentem? Vagy menjek inkább Bécsből? A célország az nem számít igazából, most az USA-ba mennék, de ez még nem biztos. Utána tudnának járni, hogy hova lettem? Ill. hogyan csináljam, hogy ne maradjon nyom utánam?
2014. márc. 7. 16:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagy 18, akkor a hatóságok bárhonnan hazavisznek.
2014. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
18 ev alatt nem tudsz eltunni. Plane az USAba nem, onnan lazan visszatoloncolnak. Amugy ha nagykoru vagy, barhova mehetsz, senki nem fog radtalalni, ha te nem akarod. Mondjuk ehhez meg kell szuntetned a magyarorszagi allando lakhelyedet.
2014. márc. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
23%

Jó az ötlet, tetszik. Én is ezt akarom, jelenleg 18 vagyok, de nem tudom hogy hogyan oldom még meg.

Mennyi idős vagy?

2014. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Sokszor szállj át, és lehetőség szerint olyan járművekkel menj, ahol nem regisztrálnak. Tehát pl. repülő kilőve, mert ott a nevedet/címedet meg kell adni. Busz, vonat, néha stoppolj. Ne vedd meg előre a jegyeket, mert akkor meg kell adni nevet a foglaláshoz. Csak kp-val fizess, ne használd a bankkártyádat. Indulás előtt vedd ki róla az összes pénzt, és utána már csak kp-t használj. Az Amerikába utazással várj legalább 2-3 hónapot, addig ingázz Fr.o-Németo-Svájc-Ausztria között. Egy helyen ne maradj 2-3 hétnél tovább.
2014. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

És miből akarsz élni? Hol akarsz lakni?

Van induló tőkéd?


Egy kislány a környékünkről ugyanígy nekiindult Szlovákiának

aztán az lett a vége hogy napokig bolyongott egyedül

és éjszaka egy benzinkút kávézójában ült órákig, amíg érte nem mentek...


Sajnos nem olyan egyszerű ezt megoldani.

Csak a filmekben működik a hetekig panzióban lakás

aztán munkakeresés és eléldegélés.


Gondold át.

2014. márc. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Húú jó sok válasz jött, köszönöm! Korral nincs gond, 18 már rég elmúltam. Én mindenképpen tengeren túlra szeretnék menni, igazából vagy USA, vagy Thaiföld. De a repülő gondolom gond, mert ott elég szigorún veszik az utaslistát, bár nem tudom, hogy ebben az esetben van-e ehhez bárkinek is hozzáférése, mert nem bűncselekmény miatt keresnének. Eltűnésem után hozzáférhetnek a bankszámlámhoz??! Ez gond, mert már most is van pár utalás amcsiba :( Ha megszüntetem, gondolom az sem számít, mert az előzményeket úgy is őrzi egy jó darabig a bank. Ha simán külföldről repülnék be az USA-ba, pl Spanyolországból, az is gáz lehet? Hogyan kezdene keresni a rendőrség? Gondolom azért mindenre nincsen nekik sem kapacitása, ha egy bicikli lopást is képtelenek felderíteni :D
2014. márc. 7. 16:56
 7/23 anonim ***** válasza:
9%

USA-ba mennél? Vízumod van-e? Pénzed van-e?


És hogy szállsz fel a repülőre? 18 év alatt nem adnak jegyet.


Inkább maradj otthon. nagyon kicsi vagy te még.

2014. márc. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
95%
Gondold át azért még egyszer, hogy biztos hogy akarod -e. Teljesen más valójában megcsinálni, minthogyha csak gondolatban játszod le. De sok sikert, megértelek.
2014. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

Légy felnőtt!

Menj ha menni akarsz, de ne tedd pokollá a családod életét. Tessék megmondani nekik, h elmész.

2014. márc. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
96%
Ha elmúltál tizennyolc, akkor teljesen mindegy. Vegyél egy repjegyet, ahová menni akarsz, és annyi. Ugyan milyen ügyben nyomozna utánad a rendőrség? Nem történt bűncselekmény azzal, hogy egy felnőtt ember felszállt egy repülőre.
2014. márc. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!