Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az agykontrollt miért tekintik...

Az agykontrollt miért tekintik ezotériának, ha valóban sokat segített az embereken?

Figyelt kérdés

Néhány tudományos alapja is van:


José, aki megalkotta az agykontrollt, a lányával begyakoroltatta a jövőbe látást (nem azt mondom, hogy ezt elhiszem, de ha már leírja a könyv, hogy tudományosan bizonyított, hogy az ember képes 5 percet a jövőbe látni, mi van, ha igazat írt?).


Fejlődik a türelem és önbizalom, minek hatására kiegyensúlyozottabb és jobb az emberek napja, akik használják. Jobbak a döntések.


Én nem tekintem varázslatos dolognak az agykontrollt, nem tartom magam nagyobb embernek attól, hogy néha ellazulok az ágyon ülve, vagy fekve és elgondolkodom a dolgokon, de mégis mi a hihetetlen abban, ha valaki nyugodt fejjel alacsonyabb frekvencián működteti agyát, minek hatására több energia hasznosul és több dolgot képes kihozni elméje mélyéből? Ez annyira hihetetlen?


2014. márc. 9. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor ha lottó húzás előtt veszek lottót, akár nyerhetek is ?
2014. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, utánanéztem googlen és sokan tényleg azt állítják, hogy képesek vagyunk 5 percet jövőbe látni.
2014. márc. 9. 22:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát figyelj, előfordul szerintem. De csak akkor, ha tényleg megérzed. Nem tudom, hogy működik, de működik nem?
2014. márc. 9. 22:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az időt lineárisan értelmezzük lehetetlenség jövőben látni, mert ami még nem történt meg az nem létezik.

Ha nem lineárisan, akkor meg nincs értelme az öt perces határnak, mert képesek lennénk mindent látni ami valaha megtörtént vagy meg fog történni.

2014. márc. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Megjegyző válasza:
Sokaknak viszont nem segített. Nem győzöm leírni elégszer: Pszichiátria is lehet a vége!
2014. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!