Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért szakít Leon és Violetta?

Miért szakít Leon és Violetta?

Figyelt kérdés
Láttam a reklámban hogy szakítani fognak,de miért??Ki az a Lara??Tényleg vele jár majd a Leon?Mikor jön a Lara és mikor megy el?Mikor jön újra össze a Leonetta??

2014. márc. 10. 16:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%

és miért jó az neked, hogy más "felfújt" emberek életével foglalkozol a sajátod helyett?


amúyg is.. KI A FA*T érdekelnek az ilyen idiótaságok?

2014. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

Lara egy lány aki utálja Violettát mert León nagyon tetszik neki. A második évadban fog jönni! Azért szakitanak mert León azt hiszi hogy Violetta Thomasal jár.Meg azért: a 46-odik részben nem vette fel a telefont. ( Ludmilla megint megmondta!!!) Nem jár vele majd León.



KIVEL FOG ÖSSZEJÖNNI VILU MEJIK ÉVADBAN???????????


1. évad: LEÓN

2. évad: LEÓN

3. évad: LEÓN

2014. márc. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
honajd tudod hogy a 3.évadban is Leonnal jon ossze?
2014. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
20%
Ha minden igaz nem lesz 3.évad.Amúgy meg a a 2.évad végén a Leonetta fanok örülhetnek,mivel Leon és Lara szakítanak,így Vilué a pálya:D Egyébként én csak videót láttam,amiből annyit tudtam meg Laráról hogy valami motoros helyen dolgozik és talán ott ismerkednek meg Leonnal.De nem biztos.
2014. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
de Lara motorozik meg Leon is .. és ott megismerkedtek . de akkor még Leon és Violetta együtt vannak.. aztán jön Diego.. és Violetta Leon szakítanak.. Violetta majd a 2.évad 50.rész körül összejön Diegoval de a 210.részbe smárolnak :( ésLeon meg Lara nem tudom mikor jönnek össze .. de valahogy ő is ott lesz a stúdióba.. aztán Leon szakít Laraval. mert Leon még mindig Violettát szereti.mindig rá gondol.. aztán Violetta meg Diego is szakítanak és Leon meg Vilu összejönnek <3 :D amúgy You Tube-on van fent egy csomó viedó eredeti nyelven :D:D
2014. márc. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
** 20. részbe
2014. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
nemtudsz kuldeni linkeket ezekre a magyar részekre? vagy mitkell beírni youtube-ba?
2014. márc. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
magyar rész nincsen,én is kerestem:/
2014. márc. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
hát talán azért szakitanak mert a diego meg jelen és violettát meg csokolja leon elöt és a leon ugy akarja el felejteni h másal kavar de hosszu ez igy https://www.youtube.com/watch?v=rnnLBO94OyA olvasd el löd le a poént
2014. jún. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Lara egy motorszerelő lány és szerelmes Leonba.Violetta beleszeret Diegoba és ezért Leon Laraval kezd járni,hogy Violetta féltékeny legyen,de amúgy a az évad végére Leon és Violetta újra együtt lesznek.
2014. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!