Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beszéltek valakivel, aki...

Ha beszéltek valakivel, aki alig szólal meg, mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Szóval kicsit pontosabban: van egy énekes, akit nagyoon szeretek és sok év után sikerült elérnem, hogy megadta a skype nevét, mert beszélgetni akart velem. Ma délután beszéltünk kb. 3/4 órán át mikrofonon webkamerával. Ő hívott, amúgy az első hívását fel se vettem mert nem mertem. Másodszorra kb 1 perc várakozás után felvettem, de alig bírtam kinyögni valamit. Beszéltünk, de inkább ő mesélt nekem sok mindent emg mutatott dolgokat én meg alig mondtam pár mondatot, meg mindig csak válaszolgattam, hogy jaaa.. ja. Egyrészt mert ugye nem tud magyarul és idegennyelven meg kicsit nehéz volt nekem beszélni, másrészt meg annyira izgultam meg örültem meg minden, hogy lefagytam egy kicsit. És most fogalmam sincs mit gondolhat rólam. Ti mit gondolnátok? De a végén megkérdezte, hogy van-e kedvem máskor is dumálni, nyilván mondtam h igen, és azt mondta, hogy majd emailben egyeztetünk, mikor érünk rá mindketten és akkor majd feljön skypera akkor, amit ott megbeszéltünk, mert hát nyilván nem igazán ér rá, csak ritkán. És most ezen "izgulok" meg hiperaktív vagyok, fel vagyok dobva, nem tudok tanulni se, pedig kéne:D De szerintetek mit gondol most rólam? Nektek milyen véleményetek lenne egy ilyen beszélgetés után? Akarnátok még velem beszélni?
2014. márc. 11. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!