Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet beleszeretni valakibe...

Lehet beleszeretni valakibe egy nap alatt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 14. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2014. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. De egy perc is elég hozzá. <3
2014. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sajnos.......
2014. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Maximum az egész, amit az ember érez, az a hormonok játéka.

Lehet hogy elsőre külső alapján, illetve az első benyomás alapján személyiségre nagyon bejön, lesz egy nagyon erős vonzalom, de az még koránt sem szerelem.

Az egy sokkal mélyebb érzelem, amihez idő kell, hogy kialakuljon, illetve azt a valakit személyiségre is meg kell ismerni és 1 nap alatt senki nem ismeri meg teljesen a másikat.

Ha valaki úgy érzi, hogy első látásra beleszeretett valakibe, vagy 1 nap alatt beleszeretett valakibe, akkor ha azt a valakit többet az életbe nem látná és közben meg megismerne valakit, akkor kb. 1 nap alatt el is múlna az a bizonyos úgy érzem szerelmes lettem belé dolog.

Míg ha valaki igazán szerelmes, akkor annak idő kellene, hogy elmúljon.

De ez az én véleményem, természetesen más meg máshogy érzi vagy gondolja.

De nekem még sosem jött össze a szerelem első látásra vagy szerelembe esni 1 nap alatt. Maximum egy erős vonzalom vagy szimpátia, ami alapján úgy éreztem, hogy ezt az embert szeretném megismerni és szeretnék vele több időt együtt tölteni. De ez még magában nem szerelem. Pedig voltam már párszor szerelmes. De nem 1 nap alatt lettem senkibe az.

2014. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!